Ana Sayfa    Hakkımızda    Bağış    Biliyormuydunuz   Galeri   Şiir   sayfa bilgi   İletişim
DUYURULAR

'

İletişim Bilgileri
Şehit Adem Yavuz Sokak 15/18 Kızılay/Ankara
T : 0312 478 0707
Cep: 0534 677 7041
  YURT AY DER GENEL MERKEZİ

TÜRKİYEM GEÇMİŞ OLSUN


15 Temmuz 2016 tarihinde Fethullahçı Terör Örgütü, Aziz milletimizin iradesi ile işbaşında olan Hükümeti devirmeye teşebbüs etmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Hükümetimizin kararlı duruşu ve Meşru idareye karşı ayaklanan hain örgüte direnen yiğitlerin yaşadıkları ve halkımızın kahramanca almış olduğu tavırlar sonucunda Ülkemiz ve demokrasimiz büyük felaketi atlatmıştır. Hainler emellerine ulaşamamış, darbe girişimleri hüsranla sonuçlanmıştır. 
Bu çerçevede gerçekleştirilecek etkinliklerle hainlerin darbe girişimlerini, sayın Cumhurbaşkanımızın, Hükümetimizin, halkıyla birlikte kahramanlıklarının görsel, yazılı, dijital ortamda arşiv kayıtlarını yapılması gerekmektedir ki hafıza kaydımız oluşsun. Böylece bizden sonra gelecek olan nesiller de milli iradeye karşı yapılan haince girişim ile kahramanların eşsiz destanı hakkında daha iyi bilgi sahibi olsun. Konfederasyonumuzla birlikte “BAŞKON ve YURT AY DER” olarak “DARBECİ HAİNLERİ VE BUNA ENGEL OLAN HALK KAHRAMANLARINI GÖRSEL HAFIZAMIZA KAYDEDİYORUZ” adlı Projemiz dâhilinde aşağıdaki etkinlik gerçekleştirilmesi planlanmaktadır:

DEVAMINI OKU

TÜRKİYEM GEÇMİŞ OLSUN

15 Temmuz gecesi ülkemiz tarihinin en alçak darbe girişimini atlattı. 208 şehidimiz, 1440 yaralımız var. Girişimin başladığının farkına varıldığı andan itibaren hükumetle birlikte darbeci örgüt taraftarları dışındaki bütün vatandaşlarımız teyakkuz halinde ve sokaklarda direnişi engellenme Çaba göstererek sürdürmüştür. Tehlikenin bertarafı için hem hükumetimize, hem güvenlik güçlerimize ve hem de vatandaşlarımıza önemli görevler düşüyor. Ölen şehitlerimize rahmet yakınlarına sabır diliyor.
Türkiye’m geçmiş olsun.

Fethullahcı terör örgütüne yardım ve yataklık yaptığı şüphesi ile gözaltına alınan ve/veya hakkında kurumu tarafından disiplin soruşturması ceza soruşturması başlatılmış olan üyelerimizin üyelikleri askıya alınacaktır.
Üyeleri ize ve kamuoyuna duyurulur.

Yurt Ay Der(Yetiştirme Yurtları Genclik Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Merkezi yönetim kurulu) olarak milletimizin kahraman desteğiyle püskürtülen alçak darbe girişiminin bir daha tekrarlanmaması amacıyla 20/07/2016 Salı bugün saat 20.00 da Kızılay da meydanda toplanıyoruz.
Tüm üyelerimizi Yurt Ay Der çatısı altındaki herkesi bekliyoruz.....

TÜRKİYEM GEÇMİŞ OLSUN !..

Bu Ülkede geleceği çalınan, Umutları kırılan genç çecik fidanlar ağlıyorsa, Hesabı Allah cc ye bırakıyorsa o günü hatırlayın ve korkun. Tüm genç çecik beyinlere başarı diliyorum.

 Darbe bildirgesini okuyan kadın spiker yani Tijen Karaş bu darbe bildirgesine zorla okutulmuştu. ‘Ordunun yönetime el koyduğu ve ikinci bir emre kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildiğini’ anlatıyordu. Yüzünden bir hayli tedirgin olduğu belli olan– 
Darbe bildirgesini okuyan-kadın spiker Tijen Karaş
 
Mali Sekreter Zarife ÖZTÜRK Genel Sekreter Fatma Şahin BULUT
 
 

Ana Sayfa    Hakkımızda    Bağış    Biliyormuydunuz   Galeri   Şiir   sayfa bilgi   İletişim

İletişim Adresi: Kızılbey Cad. Vakıf3 iş Hanı 4 kat No: 6 Ulus/Altındağ/ Ankara
İletişim Adresi: Pk 15 Sıhhiye/ Çankaya/Ankara Tel : 0312 478 0707 Cep: 0534 677 7041